Ari Lasso Sebut Dirinya Masih Harus Jalani Pemeriksaan Kanker Limfoma

Artis Psk – Seperti yang kita tahu, Ari Lasso mengidap penyakit kanker limfoma, dirinya telah rutin menjalani perawatan kemoterapi hingga dirawat di rumah sakit untuk menyembuhkan kanker tersebut.

Diketahui, kanker limforma merupakan merupakan salah satu jenis kanker yang muncul pada sel darah putih yaitu limfosit, dimana sel limfosit tersebut terletak pada sistem kekebalan tubuh manusia atau sistem imun yang berfungsi untuk menangkal, melindungi dan memerangi infeksi dari kelenjar getah bening, sumsum tulang, timus, limpa, dan lainnya.

Ari Lasso mengatakan, dirinya sudah mengidap penyakit kanker limforma sejak  2022 lalu.

Ari Lasso juga telah beristirahat dari pekerjaannya yaitu di dunia musiknya untuk fokus menjalani penyembuhan total pada penyakitnya tersebut.

Pada beberapa hari yang lalu, Ari Lasso menjelaskan bahwa dirinya telah dinyatakan sehat oleh dokter, tetapi harus tetap menjalani pemeriksaan.

“Kalau secara medis sih sehat ya. Tapi memang baru mau tes lagi nanti secara berkala,” ujar Ari Lasso.

 

Tidak Jalani Operasi

6 Fakta Ari Lasso Idap Kanker Langka, Kini Tengah Jalani Kemoterapi - Hot Liputan6.com

Ari Lasso mengatakan, dirinya tidak diharuskan operasi oleh dokter, pasalnya penyakit kanker yang ada dalam tubuhnya jinak atau tidak ganas.

“Jadi saya hanya tes aja, jadi discan tubuhnya,” ujar Ari Lasso.

 

Sudah Bersih

Kini Botak, Ari Lasso Sakit Apa?

Ari Lasso mengatakan, dirinya masih harus menjalani pemeriksaan berkala untuk memastikan bahwa kanker yang ada dalam tubuhnya sudah bersih.

“Ini untuk memastikan bahwa gue sudah bersih dari limfoma cancer,” tutup Ari Lasso.

2 Comments on "Ari Lasso Sebut Dirinya Masih Harus Jalani Pemeriksaan Kanker Limfoma"

  1. Ülkemizde ve dünyada sosyal medya kullanımı giderek artıyor. Bu da işletmelerin, markaların veya kişisel hesapların sosyal medyada var olması için büyük bir şans sağlıyor. Ancak sosyal medyada var olmak yeterli değildir. Etkileşim oranınızın yüksek olması, takipçi sayınızın artması önemlidir. Bunun için de Instagram takipçi satın almak veya Tiktok takipçi satın almak gibi yöntemlere başvuruluyor. Teknopatik.com, bu konuda en güvenilir siteler arasında yer alıyor. Teknopatik.com üzerinden yapacağınız Instagram takipçi satın alımı ile organik takipçi kazanabilirsiniz. Aynı şekilde Tiktok izlenme satın alımı ile de videolarınızın daha fazla görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Teknopatik.com’un smm paneli sayesinde, sosyal medya hesaplarınızın etkileşim oranını da arttırabilirsiniz. Teknopatik.com’un smm paneli, sosyal medya hesaplarınızı profesyonelleştirmek için ideal bir çözüm sunuyor. Sadece İnstagram ve Tiktok değil, aynı zamanda diğer sosyal medya platformları için de hizmetler sunuyorlar. Buna ek olarak, Teknopatik.com’un smm paneli ile spam hesaplardan gelen takipçiler yerine gerçek takipçiler kazanabilirsiniz. Bu sayede hesabınızın güvenilirliği artar. Teknopatik.com’un smm panelinden yararlanmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken siteye giriş yaparak, istediğiniz hizmeti seçmek ve ödeme işlemini gerçekleştirmek. Ödeme sonrası satın aldığınız takipçi veya izlenme hemen hesabınıza eklenecektir. Tüm bunların yanı sıra, Teknopatik.com’un smm paneli ile sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için harcadığınız zamanı en aza indirebilirsiniz. Manüel olarak takipçi veya izlenme kazanmak yerine, smm paneli sayesinde otomatik olarak hesabınız büyür. Teknopatik.com’un smm paneli ile Instagram takipçi satın almak, Tiktok takipçi satın almak veya diğer sosyal medya platformları için hizmet satın almak işletmeniz, markanız veya kişisel hesabınız için önemli bir başarı faktörü olacaktır. Tek yapmanız gereken, Teknopatik.com üzerinden doğru hizmeti seçmek ve siparişi tamamlamak.

  2. Ülkemizde ve dünyada sosyal medya kullanımı giderek artıyor. Bu da işletmelerin, markaların veya kişisel hesapların sosyal medyada var olması için büyük bir şans sağlıyor. Ancak sosyal medyada var olmak yeterli değildir. Etkileşim oranınızın yüksek olması, takipçi sayınızın artması önemlidir. Bunun için de Instagram takipçi satın almak veya Tiktok takipçi satın almak gibi yöntemlere başvuruluyor. Teknopatik.com, bu konuda en güvenilir siteler arasında yer alıyor. Teknopatik.com üzerinden yapacağınız Instagram takipçi satın alımı ile organik takipçi kazanabilirsiniz. Aynı şekilde Tiktok izlenme satın alımı ile de videolarınızın daha fazla görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Teknopatik.com’un smm paneli sayesinde, sosyal medya hesaplarınızın etkileşim oranını da arttırabilirsiniz. Teknopatik.com’un smm paneli, sosyal medya hesaplarınızı profesyonelleştirmek için ideal bir çözüm sunuyor. Sadece İnstagram ve Tiktok değil, aynı zamanda diğer sosyal medya platformları için de hizmetler sunuyorlar. Buna ek olarak, Teknopatik.com’un smm paneli ile spam hesaplardan gelen takipçiler yerine gerçek takipçiler kazanabilirsiniz. Bu sayede hesabınızın güvenilirliği artar. Teknopatik.com’un smm panelinden yararlanmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken siteye giriş yaparak, istediğiniz hizmeti seçmek ve ödeme işlemini gerçekleştirmek. Ödeme sonrası satın aldığınız takipçi veya izlenme hemen hesabınıza eklenecektir. Tüm bunların yanı sıra, Teknopatik.com’un smm paneli ile sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için harcadığınız zamanı en aza indirebilirsiniz. Manüel olarak takipçi veya izlenme kazanmak yerine, smm paneli sayesinde otomatik olarak hesabınız büyür. Teknopatik.com’un smm paneli ile Instagram takipçi satın almak, Tiktok takipçi satın almak veya diğer sosyal medya platformları için hizmet satın almak işletmeniz, markanız veya kişisel hesabınız için önemli bir başarı faktörü olacaktır. Tek yapmanız gereken, Teknopatik.com üzerinden doğru hizmeti seçmek ve siparişi tamamlamak.

Tinggalkan komentar

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.